Alarmy / Zabezpečení 

Jsme certifikovaným montážním partnerem značky Jablotron na alarmovou řadu Jablotron 100. Neváhejte nás kontaktovat pro konkrétní nabídku instalace do firmy, bytu, domu, kanceláří, skladů, zabezpečení chat, chalup či rekreačních objektů. S naší montáží 5 let záruka a v případě napojení na PCO dokonce 7 let záruka. Provádíme pravidelné roční revize EZS.

Alarmy
Alarmy

Provádíme také přestavby, opravy vašeho starého alarmu prakticky jakékoli značky. Pokud již alarm máte, ale "zlobí", potřebujete servis nebo doplnění, rádi se na to "podíváme". Nabízíme také rozšíření alarmů o napojení na funkce chytrého domu, ovládání topení, světel, garážových vrat, čtečky otisku prstu, hlídání seniorů a tak dále.

Kamerové systémy
Kamerové systémy

Instalace IP kamer včetně záznamu NVR nebo kamery k systému Jablotron? U nás žádný problém. V dnešní době je stále častější, že zákazník volí kombinaci alarmu s video verifikací, jak se tomu nyní říká. Má to logicky několik výhod. V případě poplachu (nebo i mimo poplach) můžete kontrolovat co se děje.  A když už se něco děje, podíváte se i zpětně, co přesně se stalo.

Navštivte také: https://www.jablotronhk.cz/ náš web zaměřený na produkty Jablotron.